ZVEZA
METLIKA

GASILSKA ZVEZA METLIKA

Gasilski piknik PGD Lokvica

16.aprila smo se s 5 ekipami udeležili občinskega tekmovanja. Kar 4 ekipe so osvojila prva 3 mesta na občinskem in se tako uvrstila na regijsko tekmovanje, kjer smo se s 4 ekipami uvrstili na državno tekmovanje. Ker pa se zaradi slabega vremena ni opravilo primerne podelitve, smo v nedeljo 23.aprila na Lokvici pripravili gasilski piknik, kjer smo podelili pokale in medalje uspešnim ekipam. Predvsem zaradi naših najmlajših gasilcev, ki so postali regijski prvaki in smo jim s tem pokazali kako smo vsi veseli njihovega uspeha. Zmagovalna ekipa je prejela zlate medalje, vsi ostali pionirji, ki so sodelovali na tekmovanju ali pa so bili rezerve in se vseeno pripravljali na tekmovanje, pa so prejeli medalje za zavzeto sodelovanje na pripravah. S tako pridno in zavzeto mladino se za prihodnost gasilstva na Lokvici nimamo kaj bati.